call
85 745-18-77
DOXA Group

Skup Sprzętu Komputerowego

Prowadzimy skup i sprzedaż używanego sprzętu komputerowego. Skupujemy komputery ATX, laptopy, netbooki, tablety, drukarki atramentowe i laserowe, monitory, routery, części komputerowe takie jak dyski, pamięci, karty graficzne, napędy, zasilacze itp.

W celu sprzedania sprzętu prosimy o kontakt i/lub dostarczenie do naszego sklepu. Wycenimy jego wartość w skupie, sprawdzimy czy jest sprawny i wypłacimy pieniądze.

Komis

Istnieje możliwość wstawienia sprzętu do sklepu w ramach komisu. Dostarczony sprzęt sprawdzany jest przez nasz serwis, a następnie umieszczany w ofercie sklepu. Klient otrzymuje ustaloną kwotę po sprzedaniu towaru.

Skup Tuszów i Tonerów

U nas sprzedasz też zużyte tonery i tusze do drukarek. Jak możesz to zrobić?
- możesz dostarczyć je do nas osobiście (Wyszyńskiego 2/1 lok. 013, Białystok)
- możesz wysłać je do nas kurierem na nasz koszt (po spełnieniu określonych niżej warunków)
- odbierzemy je od ciebie naszym transportem (Białystok i woj. podlaskie)
– tel. 85 745-18-77
Skupujemy oryginalne i nieuszkodzone kartridże i tonery.

Jeżeli wartość wysyłanych przez ciebie materiałów przekracza 150 zł zamów kuriera DPD – nasz nr klienta: 30331 NIP 966-063-86-01 (tel. 801 400 373 lub 22 577-55-55) lub online i wyślij paczkę(i) na nasz koszt. Pakując tonery dobrze je zabezpiecz na czas transportu. Np. owiń każdą sztukę z osobna gazetami lub folią bąbelkową.

Do paczki dołącz specyfikację (formularz do pobrania jest poniżej) tego co wysyłasz. Dane kontaktowe i nr rachunku bankowego do przelewu. Po sprawdzeniu na podany nr rachunku wyślemy pieniądze, a egzemplarze uszkodzone lub nie przedstawiające wartości handlowej na życzenie odeślemy na koszt sprzedającego.

UWAGA! Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Adres wysyłki:
DOXA Group,
ul.Wyszyńskiego 2/1 lok. 013,
15-888 Białystok,
tel. 85 745-18-77

DLA FIRM I URZĘDÓW WYSTAWIAMY KARTY PRZEKAZANIA ODPADU!

Pobierz aktualny cennik skupu.

Pobierz formularz do wysyłki zużytych tonerów i tuszów.